@NsyL Client Problemi

Hocam bottan cliente alırken sürekli problem yaşıyorum. Anladığım kadarıyla Oyunun kendinden kaynaklı bir problem var. Bunun düzeltilmesiyle ilgili bir gelişme olup olmadığını sormak istiyorum. Ayrıca CrapTrap paket satışı görüyorum uzun zamandır. Bu CrapTrap paketinin avantajı nedir tam olarak ne işe yarıyor. Bunula ilgili tam açıklama bulamadım ya da ingilizce çeviriden çok anlamadım.

1 Like

Düzeltilmesi için Joymax’ in el atması gerekiyor. Onların da umrunda değil. Herkes yaşıyor aynı sorunu.

CrapTrap satın alırsan bilgisayarında CrapTrap çalıştırman gerekmez. CrapTrap server’ ına bağlanırsın. Daha az RAM kullanırsın, verimli olur.

Dil kurallarına da uymayı unutma, Türkçe konu açma mesaj atabilirsin bizlere.

eyvallah @mrdeepmind sadece ram kullanımıyla alakalıysa benim için bir anlamı yok. Ama craptrap a bazen restart attığımda aynı client açarken olduğu gibi küçük download ekranında kalıyor. Dedim acaba bu paket bunu önleyip de daha rahat client açmamızı sağlar mı diye. Neyse bu can sıkıcı duruma katlanacağız o zaman mecburen. İşin kötü tarafı bot çarlar dc yediğinde geri girmek çileye dönüşüyor.

Windows10’ da oyun hiç açılmıyor sen düşün. Bu saçmalık yüzünden Windows7 kullanıyorum.

Win7 de bu problem yaşanmıyorsa bugün geçerim win7 ye ama zannetmiyorum. Win10 da ortalama 4 denemede 1 i ancak cliente geçiyor. Win7 de de en fazla 4 denemden 2 si cliente geçiyordur tahminimce.

1 Like

Win7’ de 10 kere denesem 7-8’ i kesin açılır. Win10’ da en son 30 kere denemiştim. Hiç açılmamıştı. :slight_smile:

1 Like

o kadar yüksekse açılma ihtimali o zaman win7 ye geçeyim tekrardan teşekkür ederim <3

1 Like

@Ryan can be closed. :slight_smile:

1 Like