Yardıma ihtiyacım var..! I need help..!

@Ryan @ahmetberkay @NsyL

Teleporttan sonra tüm skilleri botun açabileceği bir versiyon sürümü istiyorum… Eskiden v23.0.9 da herşey istediğim gibi oluyordu lakin artık o da update istiyor… İstediğim şu atıyorum iron, bless, holly spell, snow, earth fence gibi büyüleri her teleporttan sonra botun tekrar açabilmesi… Çok zor olmamalı ya… Olmuştu v23.0.9 da ne bok vardı da kaldırdılar mq, başka botlar da oluyor olması üzücü…

After teleportation, I want a version version of the bot that can open all skills. In the past, everything was as I wanted in v23.0.9, but now he also wants to update. It shouldn’t be too hard either … It had been v23.0.9 what the crap they had also removed the mq, it is sad that other bots are also happening …

image buffs > script > add skills

1 Like

Kullandığım sürüm kaç şuan ? @cixproxy Script kısmına ekleyebilirsin.Eğer yolda giderken basmasını istiyorsan.

Hayır pvp alanında sabit bir yerde basmasından bahsediyorum… Şuan v23.2.5 kullanıyorum, biraz eskileri yükledim olur diye ama olmuyor…

No, I’m talking about pumping in a fixed place in the pvp area.

o zaman lure kısmına gidip walk ı 0 yap çarlar sabit dursun buff atsın pvp yerinde

Hayır kardeşim demek istediğim bu değil ki ? Neden herkes yanlış anlıyor yoksa ben mi anlatamıyorum ? Bless bugunu bilir misiniz pvp serverlarda ? Blessi açar, reverse atarsın bot tekrar açar… bunu 5 saniyede bir yapabiliyorsun mesela… Teleporttan sonra sıfırlanmasını istiyorum yeteneklerin… Bless oluyor lakin iron skin mana skin earth fence yani diğer skiller olmuyor… Eskiden oluyordu şimdi olmuyor…

No, brother, that’s not what I mean. Why does everyone get it wrong or I can’t? Bless you know today pvp servers? Blessi opens, reverse throws the bot opens again … you can do it in 5 seconds, for example … I want to reset after teleport talent … Bless is, but iron skin mana skin earth fence that is not the other skills … It was not happening now … RESETS ALL SKİLLS ON TELEPORT PLEASE…!

Serverdan kaynaklidir o fixlemisledir

Phbot gibi ücretli botta olmuyor lakin xbotta oluyor ? fixleme gibi bir durum yok eski versiyonda oluyordu bana v23.0.9 u geri verin :smiley: patch update hatası veriyor…s