Türk mod gelebilirmi

phbot’a lurescript eklediğim zaman scriptin ortasında dönüp party arkadaşına buff atıyor. ben bunu böyle değil de scripti bir kere tamamladığında atılacaksa atılmasını istiyorum. öbür türlü tam scriptin ortasında geriye dönüp wize(mesela) buff atıyor ve 20 saniye bekledikten sonra lureye devam ediyor…

google translation

phbot arkadaşa when I add lurescript to the middle of the script to return to the party friend buff. I want it to be discarded if it isn’t like that and once it’s done. otherwise, in the middle of the full script, wize (for example) throws buff and then waits for 20 seconds.

1 Like

google translation is only translating words correctly. Not for sentence :)) thanks anyway

@NsyL

Turkkish: Sorunlarınızı hem türkçe hem ingilizce olarak yazmalısınız! Böylelikle başkaları da forum da yardımcı olabilir. Gerçekten o kadar saçma bir cümle kurmuşsunuz ki ne dediğinizi anlamadım. Bana detaylı adam akıllı bir bilgi verin yardımcı olayım.

English: You must write your problems both in Turkish and English! So others can also help the forum. Give more accurate information. @LeqendisBacK

1 Like

—Şimdi phbotta lurescripti çiziyorum ve ardından warriora ekliyorum…
—Warrior lure’ye başladıktan sonra lurenin ortasında party arkadaşına buff atmaya gidiyor, buffu atıyor ve ardından birsüre olduğu yerde bekleyip tekrar kaldığı noktaya gidiyor.
—Benim istediğim şudur ki; Buffları lure scriptini tamamladıktan sonra atması… örnek vereyim: Lure esnasında party buffunu atmaya gitme lurene devam et…
—Bu olayın şöyle çözümü de olabilir. Party arkadaşına buff attıktan sonra bir süre bekliyor demiştim, bu beklemeyi engellemenin bir yolunu bulurlarsa güncellemeyle eklenilebilir…

@NsyL

Turkish : —Şimdi phbotta lurescripti çiziyorum ve ardından warriora ekliyorum…
—Warrior lure’ye başladıktan sonra lurenin ortasında party arkadaşına buff atmaya gidiyor, buffu atıyor ve ardından birsüre olduğu yerde bekleyip tekrar kaldığı noktaya gidiyor.
—Benim istediğim şudur ki; Buffları lure scriptini tamamladıktan sonra atması… örnek vereyim: Lure esnasında party buffunu atmaya gitme lurene devam et…
—Bu olayın şöyle çözümü de olabilir. Party arkadaşına buff attıktan sonra bir süre bekliyor demiştim, bu beklemeyi engellemenin bir yolunu bulurlarsa güncellemeyle eklenilebilir…

English : Now I’m drawing the phbotta lurescripti and then adding warriora —
IyorWarrior after starting the lure, he goes to the party with his friend to take the buff, throws the buff, and then goes to the point where he is waiting for another time.
KiI want what I want; After the buffers finish the lure script, let’s give at for example: don’t go throwing the party buff during the lure.
InThat may be the solution of this event. I told your party friend that he was waiting a while after throwing a buff, so if they find a way to stop waiting, they can be added with an update Party
@Ryan

@LeqendisBacK lütfen ingilizce olarak da yaz aynı şeyleri arkadaşımı etiketledim gelince yardımcı olacaktır.

ingilizcem yetmedi kusura bakmayın :slight_smile:

I dont have perfect english :frowning: sorry for all :((((

Tamam. Arkadaşım yardımcı olacaktır.
OK. My friend will help.

@NsyL bu arada paragrafta yanlışlıklar var hocam haberin olsun :slight_smile:

Sıkıntı yok anlar o asıl sorunu :slight_smile: