Selam türkler bakarsa sevinirim

biliyorum geçen gün aynı konuda başlık açtım ama kimse yardımcı olmadı benim sorunum kervan sistemi ile iligi oynadıgım serverda kervan petleri silk ile oldugu için peti sonlandırım return kullanıp tekrar gitmek karlı olmuyor benim istediğim peti kapatmadan mesela hotan dw arası sürekli gidip gelmek hotanda alıp dw de satması dw den alıp hotanda tekrar satması sürekli bu döngüde gidip gelme imkanı varmıdır varsa yardımcı olurmusunuz? teşekkürler

Geçen de dediğim gibi return dan önce döngüyü kopyalayıp yapıstırıp çoğaltın 10 15 kere yapın bunu en az 15 turdan sonra kapatır bu da sizi zarara çok sokmaz. Çizdiğiniz script gidiş dönüşlü olmalıdır eğer gidiş dönüşlü çizdiyseniz not defterini açıp kopyala yapıstırı yapın return eklemeyin peti kapatı eklemeyin sınırsız döngü olur. Anlatabildim mi acaba ?

ben öyle yaptım dediğin gibi dw den başladım dw de al yaptım hotana gittim hotanda sat yaptım tekrar al yaptım da hotanda yola çıkmadan satıyor

Scriptler bir birine yakın olduğu için satıyor olabilir mi ?

dönüş scriptini çizerken aynı noktandan ilerledim ondan mı diyorsun yani

evet farklı yerlerden yapman gerek.

şimdi hotanda sattım diyelim biraz tur attıktan sonra mı al yapayım

hayır aynı noktalara üzerinden çizme scripti öncekini algılıyor olabilir.

tamam teşekkürler deneyeceğim

sattırdığın şehirdeki scripti de silmeyi unutma.tovn klasörüü içinde aldığın ve sattığın şehirscriptlerini sil ki orda şehri algılayıp alışverişe başlamasın bot

@NsyL benimde bir sorum olacak konuyla alakasız ama türk supportu yakalamışken sorayım, şimdi oynadığım sw de winter event var, W I N T E R harfleri düşüyor, şehre so ok un yanına başka bir tane daha npceklemişler bu iş için, bot görevi görmüyor, script çizip görevi el ile eklediğimde npc yi açıyor göreve tıklamıyor, görevin tam ismini yazmama rağmen, bunu bottan nasıl hallederim, halledemez isem bunun için bi plugin yazabilirmiyiz işe yararmı ? yazılarak çözebilirsek bunu nasıl yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi çalışmalar.

Mitra serverindasınız sanırım winter eventi bitmedi mii ?

yok daha bitmedi hazardayım ben

1 Like

Npc Özel seçin kayıt oluşturdukdan sonra aşağıda göreve tıklayın size en yakın görevleri göster yapın çıkıyor mu orada ?

yok malesef onu denedim orda çıksa zaten görev kodunu öğrenip ekleyecektim ama olmadı, plugin ile çözmemiz gerekli bunu. @NsyL

Sorarım sizin için

cevabı buraya da yazarsan iyi olur ben de deneyecektim ama geç kaldım :smiley:

Tamamdır.

Beyler Konuştum quest,Event So-Ok Hepsini yapmak için kullanın . Özel sunucu olayları için destek eklemeyeceğini belirtti üzgünüm dediği gibi çalışırsa yapın olmazsa yapmayacağını belirtti iyi forumlar dilerim.

Close @Ryan