[Plugin] TRSRO - Türkçe Pluginler

Merhaba

1. Evet, fakat sadece hangi etklenti ile yapıldığını söyleyebilirim daha fazlasını paylaştığım anda bir kargaşa çıkacaktır. Eklenti Burada!
  2. Malesef xcontrol ve benzeri çözümler artık çalışmıyor. Varsa da bilmiyorum.

Kullanıcı adım ile arat.

2 Likes

çok teşekkür ederim bu yardımınız için

merhaba, aynı scripti jangandaki konsinyeye gidecek şekilde değiştirmeniz mümükün mü acaba? Çok minnettar olurum:) şimdiden teşekkürler. benim towndowhangda ama jangandaki konsinyeye gitsin ordan geçer slota

phbot puluginleri görmüyor nedendir.

Dostum eklentilerde herhangi bir sorun yok şimdi test ettim. Pyhton dosyalarının var olduğundan emin ol.

xOtoZindan çalışıyor mu ? Çünkü ben ghost curse mobunu ekliyorum yinede saldırı yapıyor.

tekrar ana şehire dönmezsek olmaz mı peki?

Saldıran charları trace ile götürüyorsanız eklenti sadece daveti kabul eder ama saldırı mobları görmüyor. Ve birden fazla ghost curse mobu var. 1 tane ekleyince hangisi olduğunu bilemiyoruz :slight_smile: Tam çalışması için botta Koruma > Canavar tercihlerinden yoksay diyebilirsiniz.

beyler fgw scpriti varmış kendi gidip hallediyormuş hangi eklentiyi indirmek gerekli şuan bende sadeca autodungeon var onunlada olmuyor yardımcı olrmusunuz

Xcontrol artık çalışmıyormu acaba? ve bulistede neden yok anlayamadım…
her ne yaptımsa eklentilere bir türlü gelmedi

trsroda xcontrol çalışmaz yasaklı plugin listesinde

1 Like

emegin icin tsk ler devamini bekleriz

1 Like

hello, can you add 1 more notification for item report plugin?
Can you add the notification of silver coins?

eşya bildir pluginine silver coinde göndermesini ekler misin ? @hakankahya48 @Ryan

Eklenti güncellendi.

Plugin has been updated.

@cihankaya289

teşekkür ederim

Otomatik Yapılandırma çalışmıyor mu? @hakankahya48 plugin kısmına herhangi bişey gelmedi

Dostum indirme yaparken yanına yazmıştım. Eklentinin görsel arayüz’ü olmadı hiç bir zaman. Alt kısımda yüklendiğine dair bildiri geçer.

EsyaBildir plugin has been updated.

bu eşya bildir plugini tam olarak nasıl çalışıyor?