[Plugin] JellyDix (TR)

ENGLISH:

Firstly Thanks To @JellyBitz About Python Development… :slight_smile:

JellyDix Plugin Translated From English Language To Turkish Language…

Q:What’s Transleted ?

A:
*GUI Translated.
*PhBot Logs Translated.
*Discord Messages Translated.

JellyDix(TR).zip (10.2 KB)

TURKISH:

Öncelikle Python Yazılım Yardımı İçin @JellyBitz 'e Teşekkür Ederim. :slight_smile:

JellyDix PLugini İngilizceden Türkçeye Çevirilmiştir…

S: Neler Çevirildi ?

C:
*Kullanıcı Arayüzü Çevirildi.
*Phbot Logları Çevirildi.
*Discord Mesajları Çevirildi

JellyDix(TR).zip (10.2 KB)

2 Likes

@NsyL tercüme konusunda yardımcı olursan çok sevinicem

Merhaba;

01

resimdeki gibi bildirimi türkçeye çevirebildim hatta kelime bazlı kalınlaştırmayıda yapabildim. bu kalın yazan “thief” ve “kervan başlangıç noktası” nı renklendire bilir miyim ?

araştırma yaptım sonuç olarak 3. resimdeki gibi yaparsam olur mu ?

Eline sağlık dostum . Umarım kendi pluginlerinide görürüz.

English:
“cff00ff00” as far as i know it needs to be color code in discord…you need to search the color codes…I will look at the first available moment…

Turkish:
“cff00ff00” bildiğim kadarıyla discordda renk kodu olması lazım. renk kodlarını araştırman gerekiyor. ilk müsait anımda ben de araştırıcam.

English:
Thank bro, I already have my own plugins for vsro (for now) but i didnt add in forum cuz i need to improve myself more about python
Turkish:
Teşekkür ederim kardeşim, vsro için kendi pluginlerim mevcut zaten.Sadece foruma eklemedim çünkü insanlara destek verebilmem için python konusunda kendimi daha fazla geliştirmem gerekli :slight_smile:

English: Update available ( Your can use xpluginupdater for new TR version) and when @JellyBitz
creating a new version i return to translate)

Turkish: Güncelleme Mevcuttur ( xpluginupdater ile yeni TR versiyonu güncelleyebilirsiniz) @JellyBitz ne zaman yeni versiyonu oluşturursa Türkçe çeviriye devam edeceğim.)

Gauche Kral sana oyundan ulaşmaya çalştım ama dönüş sağlamadın,Bende sorunumu buradan yazmaya karar verdim :smiley:
Chat plugin kullanıyorum ama ph her kapandıgında send messagedeki yani yazılıcak pm sürekli siliniyor ben onun sabit kalmasıını istiyor her kapandıgında açıldıgında sabit kalsın varmı bir çözümü?

if you didnt found me in game you can write forum or discord… my discord adress : GAUCHE#8710

i writing to you from inbox
And forum lang. rules : Language Rules

1 Like

@forun added… [Plugin] UltimateChat (TR)

bilgisayarıma kuramadım yardımcı olur musunuz . ?

I couldn’t run the plugin. I do not receive notifications on my discord address. How do I authorize a discord address?

Canberk elıne saglık oncelıkle Turk oldugunu sonrasdan kesfettım . Soyle kı ben JellyDix TR ındırdım ve plugın bolumune ekleyıp guncelledım. Fakat sorun su kı dıscortu yetkılendırmem gerekıyor. Dıscord u nasıl yetkılendırecegım.

Merhaba,

Ana konu üzerinden sunucuna ekleyebilirsin.

1 Like

eklenmiyor eklesekde hata veriyor.