Maneger proposal

@Ryan can you do ? in my opinion becomes colorful :slightly_smiling_face:

Input queue

You can see the queue position on the main stats page.

1 Like

exuse me ryan I just noticed :heart_eyes:

1 Like

I guess it would be nice to be able to see all of their progresses when logging in. Not sure if/when I will add that.

ryan any bard skill bug have ─▒m use testing phbot and auto skill up but bard char dc full
I donÔÇÖt know what skill is

Celeus ┼čimdi girerken zor oluyordur. 3-5 ay sonra bizim Hestia gibi olur. :slight_smile:

valla kali ve xian tek at─▒o servereda buceleusa baslad─▒g─▒ma pisman oldum 1 saat suruo g─▒r─▒ncede at─▒o bazen

┼×u an Celeus ger├žek anlamda dolu. S├╝rekli DC yersin VIP oyuncular sebebiyle. Zamanla bo┼čalmaya ba┼člay─▒nca VIP oyuncu ├žok olmayaca─č─▒ndan DC yemezsin. Zaman─▒nda AeolusÔÇÖ ta da millet oyunu su├žluyordu s├╝rekli. VIP ile dolmu┼čsa oyun sen VIP de─čilsen atar neden atmas─▒n. :slight_smile:

Bundan 3 ay ├Ânce falan KaliÔÇÖ de de s├╝rekli DC yiyorduk. Bo┼čald─▒ art─▒k rahat oynan─▒yor.

Sana tavsiyem oras─▒ bo┼čalana kadar partini ba┼čka serverÔÇÖ larda kur. ├ľrne─čin Demeter Kali gibi.

1 Like

kanka bi┼či sorcamya sende hi├ž oldumu ben─▒m bu manegerin ┼čifresi de─či┼čmi┼č
hep ayn─▒d─▒ hatta┼čifre sormas─▒n diye assag─▒dak─▒ t─▒k─▒de t─▒klm─▒st─▒m simdi sifre soruo dogru olduguna em─▒n─▒m ama yanl─▒s d─▒yor

kaliye baslayas─▒m var aynen en dusuk lv cap─▒ o suan dem─▒ celeusdan sonra

Hay─▒r belki ba┼čka bir yere y├╝klemi┼čsindir orada ┼čifresi farkl─▒d─▒r. ┼×ifre asla kendi kendine de─či┼čmez.

CAPÔÇÖ e ald─▒r─▒┼č etme. Oralar da y├╝kselecek 140ÔÇÖ a kadar ├žok s├╝rmez.

ben onla ilgili bi konu ac─▒m ozamn yapamazsam ├ž├╝nk├╝ ben hep ayn─▒ s─▒frey─▒ koyar─▒m hatta resimde var yukarda b─▒r haftad─▒r g─▒r─▒odum gece kapad─▒m pcyi simdi acam ded─▒m sifre yanl─▒s d─▒yo

Pek yard─▒mc─▒ olacaklar─▒n─▒ sanmam ├ž├╝nk├╝ kimsenin ┼čifresi de─či┼čmiyor de─či┼čmez de. :slight_smile: ManagerÔÇÖ ─▒ ba┼čka yere y├╝klemi┼č olma ihtimalin var m─▒? Farkl─▒ iki tane Manager bulunuyor olabilir bilgisayar─▒nda.