Maneger proposal

@Ryan can you do ? in my opinion becomes colorful :slightly_smiling_face:

Input queue

You can see the queue position on the main stats page.

1 Like

exuse me ryan I just noticed :heart_eyes:

1 Like

I guess it would be nice to be able to see all of their progresses when logging in. Not sure if/when I will add that.

ryan any bard skill bug have ım use testing phbot and auto skill up but bard char dc full
I don’t know what skill is

Celeus şimdi girerken zor oluyordur. 3-5 ay sonra bizim Hestia gibi olur. :slight_smile:

valla kali ve xian tek atıo servereda buceleusa basladıgıma pisman oldum 1 saat suruo gırıncede atıo bazen

Şu an Celeus gerçek anlamda dolu. Sürekli DC yersin VIP oyuncular sebebiyle. Zamanla boşalmaya başlayınca VIP oyuncu çok olmayacağından DC yemezsin. Zamanında Aeolus’ ta da millet oyunu suçluyordu sürekli. VIP ile dolmuşsa oyun sen VIP değilsen atar neden atmasın. :slight_smile:

Bundan 3 ay önce falan Kali’ de de sürekli DC yiyorduk. Boşaldı artık rahat oynanıyor.

Sana tavsiyem orası boşalana kadar partini başka server’ larda kur. Örneğin Demeter Kali gibi.

1 Like

kanka bişi sorcamya sende hiç oldumu benım bu manegerin şifresi değişmiş
hep aynıdı hattaşifre sormasın diye assagıdakı tıkıde tıklmıstım simdi sifre soruo dogru olduguna emınım ama yanlıs dıyor

kaliye baslayasım var aynen en dusuk lv capı o suan demı celeusdan sonra

Hayır belki başka bir yere yüklemişsindir orada şifresi farklıdır. Şifre asla kendi kendine değişmez.

CAP’ e aldırış etme. Oralar da yükselecek 140’ a kadar çok sürmez.

ben onla ilgili bi konu acım ozamn yapamazsam çünkü ben hep aynı sıfreyı koyarım hatta resimde var yukarda bır haftadır gırıodum gece kapadım pcyi simdi acam dedım sifre yanlıs dıyo

Pek yardımcı olacaklarını sanmam çünkü kimsenin şifresi değişmiyor değişmez de. :slight_smile: Manager’ ı başka yere yüklemiş olma ihtimalin var mı? Farklı iki tane Manager bulunuyor olabilir bilgisayarında.