How to fix any other character is attached in the guild bank?

Dear friends, we could not solve this problem, we are having a problem as a guild.

For example, a character visits the guild bank in the automatic city cycle and then goes to the separation slot.

The character that comes after that writes “USER NAMED GUILD BANK IS USING …” even though there is no guild player next to the guild bank. We don’t know if this is a bug or what.

We wanted to talk to you.

How to solve this problem except Relog (from removing the character stuck in the bank from the game) ?

TR:
Değerli arkadaşlar bu sorunu bir türlü çözemedik guild olarak sorun yaşıyoruz.
Örneğin bir karakter guild bankasına uğruyor otomatik şehir döngüsünde sonra ayrılık slota gidiyor.
Ondan sonra gelen karakter guild bankasının yanında herhangi bir guild oyuncusu olmamasına rağmen ‘’ GUİLD BANKASINI … İSİMLİ KULLANICI KULLANIYOR ‘’ şeklinde yazıyor. Bu bug mudur nedir bilemedik.
Sizlere danışalım istedik.
Bu sorun nasıl çözülür Relog ( bankada takılı kalan karakteri oyundan çıkarmaktan) haricinde ?

This is a well known game bug that’s existed for years, your only option is relog

1 Like

tek seçeneğin relog değil o oyuncu guild kasasına girip çıkarsada düzelir eğer gerçek oyuncuysa o iş sıkıntı ama kendi çarlarınsa istersen bottan map kısmına gelip sağ tıklayınca guild deposuna gir yazıyor öyle gir bir itemi sağa at mesala sonra kapat düzeliyor ben öyle yapıyorum.normal return attırdıgında bot giriryormu hatırlamıyorum ama yazdığım yöntem çalısıyor

1 Like

eyvallah dogukan allah razı olsun son olarak proxylerın oyundan bır anda dusmesı ıle alakalı bazı arkadaslar DNS ayarlarını degıstırmem konusunda bısıler soylemıslerdı senın bılgın nedır. son zamanlarda oyundan dusmeler yasıyorum asırı bır sekılde.

ONLAR yalan boş işler kanka ya internetin anlık kopma yapıodur , ya proxyler aşırı dandikdir veya fransa dadır mesala ping vardır aşırı onun çözümünü sanal sunucu alırsın orda açarsın botlarını ki sanmam bence proxy çöptür .Yada oynadığın oyun artık oyunda fazla bot olduğu için atmaya başlar sunucu boşalınca düzelir genelde bilerek yapılıyor sanmayın sunucular sizin proxyle girdiğinizi anlamıyor sadede işine yaradığı için karışmıyor.

1 Like

Cidden anlıyorlar mı ? Ben hep bilmiyorlardır diye düşünüyordum :smiley:
Fakat bu proxy konusu sanırım pingden dolayı yapıyor ya bu knuda böyle düşünüyorumv bende.

This topic was automatically closed 14 days after the last reply. New replies are no longer allowed.