How do i do this

Since I don’t have many mobs in my contraction area, I made a few more training areas, but I don’t know how to switch automatically.For example, in the 1st training area, I want the 2nd training to stop after 10 minutes.The last time I tried it in the conditions section, it was changing the contraction area very often, it didn’t change after a certain time as I wanted.

1 Like

(Is there a way to disable it after submitting?)

bota ne yaptırtmaya çalışıyorsun

bir kasılma alanında 600 saniye durdukdan sonra 2.ye 2.cde 600 saniye durduktan 3. ye oyle oyle sonuncuya kadar.sonuncudada 600 saniye durduktan sonra 1 .cyie geri donsun ama olmuyor cunku hespini aynı adna sayıyor.birisi aktif oldukdan sonra kendisini devre dısı bırakıp otekini saydırsa oyle bir sorun olmıycak ama değişikliği yaptıktan sonra kendisini nasıl devre dışı bırakır bilmiyorum.ama işte o kendisini devre dışı bıraktıntan sonra diğerininde sayabilmesi için devreye girmesi lazım.tek kişi olunca 50 60 alanlık yer yeterli olmuyor 2 kişi kullanıyorum biri buff fazla uzaklasınca çara buff atamıyor oyuzdende oluyor uzaktada olucne kendisi 10 dk bekliyp geri donuyor eger uzun alan yaparsam bu donguye girer hiç kasamaz.merak etme bota zarar vermıyorum veya yemıyorum.daha onceden de anlattıgım gibi parti yok isroda oyle 52 lwller icin yeni başladım.ok ?hem bir ikincisi dil kuralı var söylim
(translation does not translate properly.)
eger ne oynuyorsan diye sorarsan eu warlock cleric + bard cleric.52 lwler suan fgw atıyorum sp icin.ama eger bunu ogrensem illa tek alanda kullanmak zorunda degılm degısıklıgı duzgun yaparsa sadece koordinatları ayarlamak bile yeterli olcaktır.