Forumdakı şifrem ile bota giriş yapamıyorum

Merhabalar , Phbot forumdakı şifrem ve kullanıcı adım ile bottan giriş dediğimde şifre geçersiz diyor şifremi sıfırladım forumdan tekrar bottan denedım tekrar aynı sorun devam ediyor . yardım lütfen

language rule

you can change you’r password here

@Ryan close :stuck_out_tongue:

bu e posta bulunamadı diyor ama foruma kayıt olduğum e-mail adresimi giriyorum olmuyor

@ryan or @NsyL can you loock at he’s mail pb ?

How did you pay? If it can’t find your email it means you used the wrong one on the reset page.

hey. 10h ago I bought phbot for 6$ 4 week. but when I write id and po to my bo it is wrtoe “the pasword you have entered is invalid”
and i dont have "you have no activity yet"what is that?

GM what does it mean? is not same ID and PW with projecthax and ph bot? Where I can register that ID and pw for my bot? becouse 10h ago I bought bot.

The bot and forum accounts are separate. https://phbot.org/reset/password/

User not found with that email address. şifre sıfırlama yerinde böyle cevap veriyor fakat forum adresindeki mail adresimi yazıyorum zaten , phbot için elimde ayrı bir giriş bilgisi yok

Phbotu satın alırken kullandığın mail adresini yazıcaksın şifre sıfırlama sayfasına ve o maile gelecek bilgilerin.
Use the mail address that you have buy bot

satın aldığım farklı bir e posta adresi yok . bot süresi aldığım siteye forumdaki e maili mi gönderdim şimdi ne yapmalıyım?

botu aldığın siteyle görüş doğru mail adresi girdiğinden eminsen.

şimdi baştan anlatıyoum bu forumdan üyelik açtım daha sonra başka bir siteden phbot uzatma aldım ve mail adresini forumdaki adresim ile aynı girdim forumda mailimde onaylandı , diğer sitede aynı şekılde mailim siparişim onaylandı bota geldiğimde yukarıda arkdaşın dediği gibi the password you have entered is invalid yazısı aldım , e mailimi kontrol ettim extra bir mail adresi ve şifre gelmemiş. sizin şifre sıfırlama olarak bahsettiğiniz linke tıklayınca e-mail adresi bulunmuyor olarak çıkıyor

satın alırken girdiğin mail adresini doğru girdiğinden emin misin? forumdaki mail ile botun maili artık alakalı değil. satın aldığın siteye maili doğru girdiğinden eminsen şifre sıfırlama sayfasında öyle bir hata almaman lazım. satın aldığın siteye bir sor bence

peki bot aldığım siteden başka bir mail adresi girerrek tekrar bot alsam buradan farklı e mail ile rahatça şifremi sıfırlayabilir miyim , forumdaki e mailimden farklı bir mail yani

forumdaki mail ile bottaki mailin bir alakası yok. parayı verirken ne yazıyorsan onun kullancaksın botla ilgili herşeyde.

it’s really tiring … you want us to help you but you do not even respect the basic rules of the forum

@Ryan close

1 Like

@regnum07 Reset your password with the link I provided or send me some payment details so I can see what’s going on with the bot account. Until then I cannot help you.

I am sure the e-mail address is correct.

@Ryan this is realy boring issue … @regnum07 says … ‘’ im using same e-mail at the forum and phbot and get error like this whene login on the bot (the password you have entered is invalid) ‘’. and I have to same issue, i’m using same e-mail for bought phbot credit and forum … In addition, the credit I bought with this e-mail address but I can’t see it in the activity box or any locations yet for 4 hours …